Referencje i klienci

Heatec-Polska

Pragnę gorąco podziękować Panu Markowi Goplańskiemu (firma Web Reklama) za ogromną pomoc w rozgłośnieniu firmy Heatec-Polska w sieci internetowej. Za przystępną i umiarkowaną opłatę strona www.heatecpolska.pl została wysoko wypozycjonowana we wszystkich wiodących wyszukiwarkach internetowych.

Powiem krótko, Pan Marek Goplański zadania trudne wykonuje "od ręki", natomiast rzeczy wręcz niemożliwe w ciągu paru dni.
Dziękuję

Borys Kozaczyński
Heatec-Polska

Konger SC - producent szufladek

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za przygotowanie i przeprowadzenie kampanii reklamowej mojej firmy "Konger", która zajmuje się produkcją szufladek i pojemników magazynowych.

WebReklama opracowała cały proces, reklamy dla naszej firmy. Od Internetu do reklamy wizualnej.

Zaprojektowała i wykonała stronę WWW, przeprowadziła proces rozgłoszeniowy w Internecie, oraz zapewniła usługę hostingową. Wszystko to zostało wykonane bardzo szybko i solidnie, profesjonalizm w całym słowa znaczeniu. Nasze strony są aktualizowane na bieżąco i dynamicznie. Od strony technicznej wykonanie wszystkich tych działań jest na najwyższym poziomie zarówno od strony programistycznej jak i graficznej.

Obecnie jesteśmy na pierwszych miejscach w katalogach Internetowych i mamy wyraźny przypływ klientów. WebReklama jest poważną i godną zaufania firmą reklamową i dla tego zawsze będziemy dalej współpracowali.

Włodzimierz Konecki
Prezes firmy Konger

Artima Reklama Wizualna

Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą WebReklama.

Wszystkie zlecone przez moją firmę prace wykonane są bardzo fachowo i solidnie. Współpraca z tak solidnym partnerem daje doskonałe wyniki na polu reklamy wizualnej.
Polecam szczerze.

Marek Oleszczuk
Właściciel firmy Artima

Adverol - Rolety, Verticale, Żaluzje

Niniejszym, mam zaszczyt potwierdzić, że firma WebReklama kierowana przez Marka Goplańskiego, jest wykonawcą stron internetowych firmy "ADVEROL", które są między innymi naszą wizytówką.

Cała witryna była doskonale rozgłoszona w Internecie, oraz na bieżąco aktualizowana, poza tym korzystamy usługi serwisu hostingowego. Nasz wirtualny serwer pracuje szybko i bezbłędnie.

Fachowość i skuteczność tej reklamy można dostrzec w wysokiej frekwencji na naszych stronach, co poza naszą skutecznością, jest magnesem przyciągającym wiele ciekawych kontaktów i kontrahentów.

Jak do tej pory nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie w biznesie, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.
Z wyrazami szacunku

Dariusz Augustyniak
Szef firmy Adverol

WebReklama gwarantuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie reklamy

logo angielski
Zapraszamy do nauki języka angielskiego

Reklama w internecie :: Domeny :: Serwery wirtualne :: Pozycjonowanie  logo webreklama ©Tworzenie stron