Dostępność produktów i terminy realizacji zamówień

Dostępność produktów i terminy realizacjiProdukty niewymagające druku i/lub wykonania projektu graficznego dostępne są "od ręki" i wysyłane są na bieżąco w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia. Przy większych ilościach termin realizacji może się wydłużyć, o czym poinformujemy drogą e-mailową.

Projekty graficzne, w zależności od stopnia skomplikowania, wykonujemy zwykle w terminach 1-5 dni roboczych. Banery projektujemy zwykle w ciągu 1 dnia, a na kreację strony www trzeba poczekać około 5 roboczodni.

Banery, ulotki, wizytówki i większość materiałów reklamowych drukowanych jest gotowa w ciągu 3-7 dni roboczych od złożenia i opłacenia zamówienia. Flagi, windery i wydruki na tkaninach poliestrowych wysyłamy w przeciągu 4-7 dni roboczych. Zalecamy zamawianie reklam co najmniej tydzień przed planowanymi eventami, targami czy konferencją, gdyż terminy realizacji czasami mogą ulec zmianie z różnych, niezależnych od nas przyczyn.

Realizujemy również zlecenia w trybie ekspresowym. Prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail w celu ustalenia szczegółów.

Firmy kurierskie dostarczają paczki zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych. Niestety nie mamy wpływu na działalność firm przewozowych, więc nie możemy zagwarantować, że przesyłka dotrze w ciągu 1 dnia. Wybieramy jednak największych przewoźników o dobrej renomie i zdecydowana większość paczek dociera do odbiorcy w ciągu 1 dnia roboczego.