Odbiór i wysyłka zamówień

Odbiór i wysyłka zamówieńWiększość zamówionych produktów można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Wyjątek stanowią produkty i usługi z wysyłką elektroniczną. O gotowości zamówienia do odbioru informujemy w wiadomości e-mail.

Produkty takie jak maszty czy podstawy do winderów, flagi narodowe i drzewce posiadamy w ciągłej sprzedaży i są dostępne "od ręki" w naszym biurze. Zachęcamy do rezerwacji tych produktów przez stronę sklepu przed odbiorem. Przyspieszy to proces zakupów, a zamówienie będzie można opłacić przy odbiorze gotówką lub kartą płatniczą.

Wysyłka zamówień realizowana jest przez największe firmy kurierskie (w szczególności DPD, DHL, Fedex czy UPS). Opłata za wysyłkę jest wyliczana przy składaniu zamówienia. Podstawowy koszt dostawy to 30zł brutto i obejmuje on standardową paczkę o wadze do 30kg. Niektóre produkty ze względu na swoje gabaryty będą miały wyższy koszt wysyłki i nie mogą być spakowane razem z innymi. Część produktów wymaga dostawy na palecie.
Dokładamy wszelkich starań, aby system wyliczał koszty dostawy prawidłowo. W wyjątkowych sytuacjach, gdyby cena przesyłki miała ulec zmianie, poinformujemy o takiej sytuacji w wiadomości e-mail. Zamówienie zostanie w takim przypadku wstrzymane do otrzymania akceptacji nowych kosztów dostawy. W razie rezygnacji zwrócimy wpłacone środki.